Owner’s manuals and user’s guides for SATA cables StarTech.com SLSATAF12.
We providing 1 pdf manuals StarTech.com SLSATAF12 for download free by document types: Datasheet
Brand: Startech-com | Category: SATA cables | Size: 0.16 MB |
| Models | Document Type |
|---|---|
| LSATA24RA1 |
Datasheet
StarTech.com 24in Latching SATA to Right Angle SATA Serial ATA Cable,
2 pages
| SATARA18 |
Datasheet
StarTech.com 18in Right Angle SATA Cable - F/F,
2 pages
| LSATA12 |
StarTech.com 12in Latching SATA Cable,
| SATAPOW36 |
StarTech.com 36in SATA Power Cable Adapter,